kaes.

Wymiany

Nie jesteś pewien czy wybrany przez Ciebie rozmiar będzie pasował?
Zamówiłeś nieodpowiedni produkt?
W kaes. masz aż 60 dni od odebrania przesyłki, by wymienić zakupione obuwie czy odzież.

formularz online

Aby dokonać wymiany, wypełnij formularz online i odeślij produkt na nasz adres

MKRI Sp. z o.o.
ul. Targowa 17
82-200 Malbork

Po wysłaniu formularza online, na adres emali otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Możesz także wysłać formularz w wersji elektronicznej na adres: esklep@kaes.pl lub w wersji papierowej, dołączając go do produktu, który chcesz wymienić.

Sprawdź dostępność rozmiaru/innego modelu na naszej stronie i napisz nam, jaka forma wymiany by Cię satysfakcjonowała – możesz wymienić towar na inny o tej samej wartości lub wybrać droższy i dopłacić różnicę.

Jeśli po otrzymaniu produktu od Ciebie, okaże się, że na stanie nie posiadamy wskazanego przez Ciebie rozmiaru/modelu, zwrócimy Ci pieniądze. Zawsze możesz też przed wysłaniem produktu do wymiany, zarezerwować właściwy rozmiar/model, kontaktując się z nami za pośrednictwem adresu email lub telefonicznie – zatrzymamy go dla Ciebie przez 7 dni.

Po otrzymaniu produktu do wymiany, mamy 14 dni na jej dokonanie, jednak staramy się właściwy rozmiar/model wysyłać do Ciebie jak najszybciej na nasz koszt.

Wymieniany produkt musi być pełnowartościowy i nie może nosić śladu użytkowania. Ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotów: bielizny, strojów i czepków kąpielowych oraz skarpet.

Pamiętaj: koszty odesłania wymienianego produktu ponosi klient.
Towar zakupiony online, nie może być wymieniony w sklepie stacjonarnym.
powrót
zapisz się na nasz

NEWSLETTER